No menu items!

Biggold Yeşil Akik Yüzük Modelleri

Biggold Yeşil Akik Yüzük

Yeşil akik yüzük modelleri kullanarak çok sayıda kötü düşünceden kurtulmanız söz konusu olmaktadır.

Yeşil akik taşlı yüzük genelde inançlı insanların tercih ettiği özel tasarım yüzüklerdir. Kişiyi ruhsal sağlığından koruyan ve özel bir anlamı olan bu taşın faydaları aşağıdaki şekilde bilinmektedir.

  • Eski çağlardan itibaren ölümsüzlük taşı olarak bilinir
  • Cilt hastalıklarına iyi gelir
  • Metabolizmayı hızlandırır
  • Ağrıları azaltır
  • Kişinin sosyalleşmesine yardım eder
  • İnsana mutluluk verir
  • Damarları korur
  • Bedenin gerginliğini azaltır ve tansiyonu azaltır

Taşın sertlik derecesi 6,5 7 arasındadır. Bu yüzden kuvars yapıya sahiptir. Terapi aracı olarak kullanılan bu ürünler boğa burcunun taşları olarak bilinmektedir. Agat taşı olarak da bilinen bu ürün gümüş tasarımlarla uyum içindedir.

İç ve dış kısmı aynı renk olan bu taşın orijinal olduğundan emin olabilirsiniz. Şifa kaynağı olan bu taşın, süs eşyalarında da sık sık kullanıldığı bilinmektedir. Doğal afetlerden korunmak ve bereket sağlamak için de bu ürünü kullanabilirsiniz.

Yeşil Akik Yüzük Modelleri

Yeşil akik taşlı yüzük modelleri gümüş malzemelerle kullanılır. İtalya, Brezilya, ABD, Almanya, Çin ve Uruguay’dan çıkarılan bu taş, Türkiye’de de Karadeniz bölgesinde yoğundur. Bu üründen üretilen yüzükleri genelde erkekler kullanmaktadır. Gün ışığına tutulması gereken bu taşın yenilendiği görünmektedir. Cilde ve saça iyi gelen bu taşın kullanıldığı alanlarda Kırmızı, Siyah, Yeşil, Mavi, Pembe, Beyaz ve Sarı renkleri bulunan bu taş erkeklerin sıkça tercih ettiği yüzüklerde kullanılır.

Osmanlı temalı ve tuğralı yüzüklerde sık sık akik taşının kullanıldığı görülmektedir. Bu yüzden güvenle tercih edilecek bu yüzüğün kullanım alanları erkek yüzükleri olarak bilinir. Kalın ve ağır modeller tercih edilir.

Yeşil Akik Yüzük Fiyatları

Oldukça uygun olan bu yüzüklerin kullanım alanları oldukça geniştir. Kalp çakrasını açan bu yüzük taşının zihinsel ve ruhsal yararları vardır. Yeşil akik taşlı yüzük fiyatları oldukça uygundur. Yüzüğün türü ve ağırlığına göre değişen fiyatlar 300 TL’den başlamaktadır.

Daha detaylı ve el işçiliği bulunan yüzüklerin fiyatları yüksek olabilir. Şifalı bir taş olan bu ürün Yemen taşı olarak da bilinir. 925 ayarlık yüzükler arasında kullanılmaktadır. Erkeklere şık bir hediye almak istediğinizde tercih edeceğiniz bu ürünler güvenli bir kullanımla yıllarca tercih edeceğiniz evladiyelik bir ürün olarak kullanılacaktır.

Yeşil Akik Yüzük Çeşitleri

Yeşil akik taşlı yüzük çeşitleri erkekler için en işçiliğiyle yapılan detaylı ve motifli gümüş yüzükler şeklinde kullanılmaktadır. İlk bakışta dikkat çeken ve dededen toruna kalabilecek ürünlerden olan bu yüzük çeşitleriyle her zaman memnun kalacağınız hediyelikler verebilirsiniz. Kalın ya da ince yüzük modellerini kullanarak oluşturabileceğiniz bu ürünler, yüzük kullanımlarını detaylı bir şekilde düzenlemek istediğinizde ihtiyacınızın karşılanmasını sağlayacaktır.

Orijinal akik yüzükler söz konusu olduğunda doğru bir satıcıdan alışveriş yapabilirsiniz. Çünkü bu ürünlerin sahtesi de çok fazladır. İnsanlara çakıl taşı toplayarak akik olduğu iddiasıyla birçok dolandırıcılık işlemi yapılmaktadır. Bu yüzden akik yüzüklerin kullanılmasıyla doğru çözümleri bulmanız söz konusu olacaktır.

Yeşil Akik Taşlı Yüzük

Beğeni kazanan birçok yüzük modelinin kullanıldığı ve erkeklere yakışan yüzük farklı fiyatlarla satılmaktadır. Oldukça şık görünen ve el işçiliğiyle üretilen yeşil akik taşlı yüzük çeşitleri bütçenize zarar vermeden satın alınabilir.

Oysa sitemizdeki güvenilir ürünlerden tercih edeceğiniz birçok taş çeşidi orijinaldir. Sevdiklerinize onları mutlu edecek ve değerli olduklarını hissettirecek hediyeler vermek istediğinizde bu taş çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Her zaman ekonomik ve kaliteli ürünlerimizle kadın ve erkek yüzük çeşitlerinin en geniş modellerini sunuyoruz.

Önceki İçerikBiggold Cubic Zirkon Set Takı Modelleri
Sonraki İçerikZirkon

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

Son İçerikler