No menu items!

Yeşil Akik Kolye

Biggold Yeşil Akik Kolye

Yeşil Akik kolye kullanmak isterseniz bu şık ürünleri klasik ve spor kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz.

Yeşil Akik kolye olarak tercih edeceğiniz birçok ürün için günlük giyiminize adapte olacak kombinler yaratabilirsiniz. Memnun kalacağınız çözümlere ulaşmak istediğinizde yeşilin en güzel tonlarından olan akik kolyeler her yerde güvenle tercih edilebilir.

Bir zümrüt taşı kadar olmasa da en azından onun kadar güzel rengiyle öne çıkan kolye çeşitleri, son derece şıktır. Özel tasarım ürünleri tercih ettiğinizde genelde gümüş üzerine işleyen yeşiş akik taşı olduğunu görürüz. Oldukça şık bir renge sahip olan bu ürünlerle klasik ve spor kıyafetlerinizi kombinleyebilirsiniz.

Akik maddeden üretilen bu kolyeler gibi, tesbih ve bileklikler de kullanılmaktadır. Oldukça şık olan bu ürünleri kullandığınız birçok yerde ilgi çekici yeşillikteki tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Birçok farklı rengi bulunan akik taşının özelliklerini yansıtan kolyelerin tercih edildiği birçok kombin, şıklığınıza şıklık katacaktır.

Yeşil Akik Kolye Modelleri

Yeşil Akik kolye modelleri tesbih gibi ya da tek taşlı şekilde kullanabileceğiniz kolyeleri spor ya da klasik kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz. Farklı renk ve özelliklere sahip olan yeşil akik kolyelerin kullanıldığı konseptler modern stilinizi tamamlayacaktır. Detayların öne çıktığı bu uygulamaların kullanılmasını sağlayan kolyelerle farkınızla dikkat çekeceksiniz.

Kolye denildiğinde çok fazla detayın öne çıktığı stillerin tamamlanmasını sağlayan ürün çeşitlerimiz, her zevke hitap eden. Doğal renkler ve özel tasarım ürünlerle kombinlenen çok sayıda doğal taş modeli vardır. Damla, küre gibi farklı kesimlere sahip olan bu kolyeler birçok kolaylık sağlar. Taşın özellikleri ise şu şekildedir:

– Kolay doğum için yardımcı olur
– Ağrıları azaltır
– Yeni başlangıçların taşıdır
– Bolluk ve bereketi arttırır
– Kısmetin açılmasını sağlar
– Bağımlılıklardan kurtulmanızı sağlar
– Eski aşkların geri dönmesini sağlar

Birçok kişi için önemli olan bu taşların kullanıldığı alanlarda memnun kalacağınız bir enerji yükselmesi söz konusu olur.

Yeşil Akik Kolye Fiyatları

Ekonomik fiyatlarla satın alabileceğiniz kolyeler oldukça ekonomiktir. Yeşil Akik kolye fiyatları ekonomik olduğundan kısa sürede üretilmektedir. Çoklu alımlarla satın alınarak hediyelik olarak verilebilir. Birçok kurumsal firma hediyelik ürün olarak bu kolye çeşitlerini tercih edebilir. Özel olarak sipariş edilerek farklı boyut ve geometrik şekillerde üretilmesi mümkün olmaktadır. Faset kesimli olan modelleri ya da mercan yeşili şık rengiyle kullanılan bu ürün her zaman memnun kalacağınız tasarımlarla ön plana çıkmaktadır.

Yeşil Akik Kolye Çeşitleri

Yeşil Akik kolye çeşitleri fiyat konusunda değişik alternatifler söz konusu olduğundan değişiklik göstermektedir. Küçük parçaların yanı sıra büyük parçaların da tercih edildiği stiller söz konusu olmaktadır. Kolye kullanımında çok fazla değişik tasarımın ortaya çıktığı ürünlerle memnun kalacağınız birçok stil yaratabilirsiniz.

Klasik, spor ya da plaj konseptlerinizde tercih edeceğiniz bu kolyeler yazın ve doğanın en güzel örnekleriyle buluşmanızı sağlayacaktır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamız, en yeni kolye çeşitleriyle memnun kalacağınız alternatifler bulmanızı sağlayacaktır.

Yeşil Akik Taşlı Kolye

Bolluk ve bereketli bir enerjisi olan bu kolyenin taşı da farklı yeşil tonlarından elde edilmektedir. Yeşil Akik taşlı kolye çeşitleri, cilde ve saça iyi gelen bu taşların kullanılması ve karaciğeri tedavi etmesi nedeniyle çok sık kullanılır. Uykusuzluğa iyi geldiği gibi çakraların da dengelenmesini sağlar. Vücudun huzur ve denge bulmasını sağlayan birçok kolye çeşidinde olduğu gibi bu üründe de nazara karşı etkili bir koruyuculuk özelliği bulunur. En yeni modellere ulaşmak için hemen ürün listemize göz atabilirsiniz.

Sonraki İçerikİnci Takılar

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

Son İçerikler