No menu items!

Sade ve Şık Biggold Altın Otantik Setler

Altın Otantik Set

Altın kaplama ve otantik bir yapıya sahip ürünlerden vazgeçemeyenler için Sade ve Şık Biggold Altın Otantik Setler oldukça ideal mücevherler arasındadır.

Geçmişimizi en iyi yansıtan ürünleri set halinde satın almak isteyenler için altın otantik set modeli pek kişinin isteklerini karşılamakta. Küpe, yüzük ve kolye gibi modelleri bir arada satın almak isteyenler için estetik anlamında oldukça şık modeller üretmekteyiz. Ürünlerin altın kaplama olması çok daha dikkat çekici olmasını sağlarlarken, siz müşterilerimizin çok daha güzel durması için pek çok farklı tasarım da oluşturmaktayız.

Altın Otantik Set İçerisinde Neler Bulunur?

Hürrem koleksiyonundan aldığımız esintiyle yapmış olduğumuz her tasarımda Biggold kalitesini fark edebilirsiniz. Tasarım harikası olan bu modelleri tek bir set içerisinde birleştirmeye karar verdik ve ortaya bu muazzam ürünler çıktı. Otantik set içerisinde bulunan altın takı, altın otantik yüzük, altın otantik kolye ve altın otantik küpe son derece güzel bir görünüme de sahiptirler.

Set içerisinde bulunan tüm ürünler sizlere Osmanlı dönemin yaşantısını anımsattığından dolayı oldukça değerli parçalardır. Bunun yanı sıra her bir parçada özel olarak kullanılmış olan yakut, zümrüt gibi renkler de bulunmaktadır. Genellikle üçlü olarak bulunan bu setlerimizdeki her parçayı günlük hayatınızın içerisinde her alanda zevkle kullanmanız mümkün.

Geçmişten Günümüze Köprü Parçalar

Geçmişin o tarihi yapısını taşırken aynı zamanda modernliği temsil etmek istiyorsanız Biggold olarak oluşturduğumuz otantik setler tam da size göre. Her bir parçasının ayrı değeri olan bu set için de sizlerin en uygun fiyatlara sahip olmanızı sağlamak adına indirimler de yapmaktayız.

Biggold web sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz otantik set ve diğer ürünlerin alışverişlerinde kargo anlamında da sizlere yardımcı olmaktayız. İlk amacımız müşteri memnuniyeti olduğu için altın otantik set siparişi vereceklerin ilk tercihi olmaktayız.

Sonraki İçerikİnci Takılar

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

Son İçerikler