No menu items!

Kumtaşı Yüzük

Biggold Kumtaşı Yüzük

Kumtaşı yüzük modelleri son derece özel çözümler sunan ve el oyması tasarımlarla dikkat çeken şık seçimlerden biridir.

Kumtaşı yüzük genelde mücevherlerde en sık satışı yapılan maskülen bir modeldir. Yüzüğün kullanım alanları ve özel tasarımlar üretilen modelleriyle erkekler tarafından sıkça kullanıldığı bilinmektedir.

İnsanı sakinleştiren ve dengeli bir hale getiren kumtaşının 40 yaş ve üzerindeki erkekler tarafından kullanıldığı bilinmektedir. Ayrıca oval kesim yüzüklerin yaşlı hanımlar tarafından da sıkça tercih edildiği bilinmektedir. Dengeyi sağlayan ve hafızayı güçlendiren bu doğal taş, polyester olan sahte çeşitleri  gibi değildir. Parlak ve göz alıcı bir kahverengi tonundadır.

Bir kayaç türü olduğu için tektonik basınçlar sayesinde ortaya çıkmıştır. Bina ve çeşme süslemelerinde kullanabileceğiniz bu ürün, silisyum oksit içermektedir. Bu yüzden ışıltılı bir yapıya sahiptir. Ayrıca Sahra Çölü, Rusya ve Tayland’da bulunabilir. Çok kırılgan değildir ve rahatlıkla işlenebilir.

Kumtaşı Yüzük Modelleri

Kumtaşı yüzük modelleri Arenite ve Sandstone olarak bilinen bu taş çeşidi, mavi ve lacivert olarak da kullanılır. Negatif enerjileri gideren ve özgüveni arttıran bu taş çeşidi yüksek enerji vermektedir. Kişiye pozitif enerji verir. Mutluluk ve huzur veren bu taş çeşidi, sinir sistemi için son derece uygundur. Cinsel gücün artmasını sağlar.

Antidepresif etkisi olan bu taşın kullanım alanları son derece önemlidir. Güneşten enerji sağlayan bu ürünler silikat grubundan üretilmiştir. Bazı kaynaklarda renksiz kuvars olarak da bilinmektedir. Birçok yararı bulunan bu taşın özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Duygusal ve fiziksel denge sağlar
  • Manevi yükselişe vesile olur
  • Diplomatik davranma yeteneği kazandırır
  • Metabolizmayı düzenler
  • Mide ve karındaki gerilimi azaltır
  • Beden ve aklın uyumla çalışmasına yardımcı olur
  • Romatizma ve artrit ağrılarını giderir
  • Mavi rengi akıl ve hikmeti geliştirir.

Kumtaşı Yüzük Fiyatları

Altın olan kumtaşı yüzük fiyatları bin 300 liradan başlamaktadır. Gümüş olanların tercih edildiği durumlarda ise fiyatlar daha ekonomik olabilir. Kumtaşı yüzükler genelde erkeklerin tercih ettiği yüzükler olduğundan farklı özellikleri ön plana çıkarak kesim ve tasarımlar fark yaratmaktadır. El işçiliğinin fazla olduğu yüzüklerin fiyatları son derece değişiktir. Özellikle altın olan ürünler işçilik açısından son derece zengindir.

İkizler, yengeç, balık ve terazi burçlarıyla uyumludur. Bu yüzden burçlarla ilgilenenler bu taşları seçerek daha yüksek enerjilerle hareket edebilirsiniz.

Kumtaşı Yüzük Çeşitleri

Kumtaşı yüzük çeşitleri erkekler için en işçiliğiyle yapılan detaylı ve motifli gümüş yüzükler şeklinde kullanılmaktadır. İlk bakışta dikkat çeken ve dededen toruna kalabilecek ürünlerden olan bu yüzük çeşitleriyle her zaman memnun kalacağınız hediyelikler verebilirsiniz. Kadınlar için de kullanılabilen ve silindir şeklinde tamamen kumtaşından üretilen modeller son derece şıktır.

Orijinal bir yüzük çeşidi için parlak bir kumtaşı görünümünü elde etmenizi sağlayan ürün, yıllarca güven içinde kullanılabilir. Bu yüzden %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmanızı sağlayan kumtaşı yüzüklerle sevdiklerinizi sevindirmenin en ekonomik yolunu bulacaksınız. Birbirinden şık kesimler ve kullanımlarla kombinleyebileceğiniz yüzüklerinize kolye ve bileklikleri de kombinleyebilirsiniz.

Kumtaşı Doğaltaş Yüzük

Erkeklere hediye almak istediğinizde tercih edeceğiniz bu taş modeliyle masculen bir seçim yapabilirsiniz. Doğal taşın kalitesi ve kalıcılığını yansıtacak ürünler, 1,5 saatlik güneş altı kullanımlarıyla yenilenmektedir. Enerjisini yüklediğiniz kumtaşı doğaltaş yüzük çeşitleri sitemizde en iyi şekilde sipariş edilebilir.

Uygun fiyatlar ve ödeme koşullarından yararlanabileceğiniz birçok çalışma yüzüklerle kendini göstermektedir. Yüzük kullanmayı sevenler için oldukça seçkin bir hediye olan kumtaşı doğal taş yüzüklerle bütçenize ve zevkinize en uygun seçimleri yapabilirsiniz.

Önceki İçerikCubic Zirkon Kolye
Sonraki İçerikFiruze Set Takı

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

Son İçerikler