No menu items!

Biggold Firuze Kolye Modelleri

Biggold Firuze Kolye

Değerli bir taş olduğundan dolayı tarihin ilk yıllarından beri takı ve aksesuarlarda bulunan bu taş, ABD’den çıkarılmaktadır. Firuze kolye fiyatları yüksektir. Bu taşın işlenmesi çok zordur. Piyasada çok sayıda sahte taş vardır ve uzmanların bile ayırt etmesi zordur. Bir taşın orijinal olup olmadığını anlamak için içini kırarak rengine bakmalısınız. İç ve dışındaki rengi aynıysa taşınız orijinal demektir. Mavimsi ve yeşilimsi rengiyle oldukça özel bir taş olan Firuze, gözenekli bir yapıya sahiptir.

Kolye olarak kullanıldığında nazara karşı çok etkilidir. Bunun dışında aşağıdaki faydaları söz konusu olmaktadır:

– Stresten uzaklaştırır
– Katarakt oluşumunu önler
– Kronik astım ve öksürük ataklarının önlenmesine yardımcı olur
– Negatif enerjiyi uzaklaştırır
– Ortamdaki ve kişideki negatif enerjilerin ortadan kaldırılmasını sağlar.

Migren sorunu yaşayanların sıklıkla bu taşı üzerinde taşıdıkları bilinir. Kolye olarak çok güzel görünen bu taş, aynı zamanda bileklik ve boyunluk şeklinde de çok sık kullanılmaktadır. Ürünün tercih edildiği alanlarda beğeniyle kullanılmasını sağlayan orijinal yapısından yararlanmak için hakiki olmasına özen göstermeniz uygun olacaktır.

Firuze Kolye Çeşitleri

Kadınlara hitap eden bir üründür. Küçük çocuklar ya da kadınlar için tercih edilen bu taştan yapılan kolyeler güvenle birçok yerde kullanılabilir. Firuze kolye çeşitleri her kıyafetinizle uyumlu olan renkteki yapısıyla nazar boncuğu niyetine de kullanılır. Nazara karşı çok sık tercih edilen bu kolyelerin kullanım alanları oldukça geniştir. Bileklik olarak da kullanılmakla birlikte, küçük boncuklar şeklinde kullanılması da uygun olacaktır. Kolye kullanmak isteyenlerin beğeniyle tercih ettiği bu ürünler büyük ya da orta boyuttaki kolye uçlarıyla kullanılabilir.

Firuze Taşlı Kolye

Kaliteli ve şık bir görünümle öne çıkan Firuze taşlı kolye taba rengi aksesuarla birlikte kullanılabilir. Memnun kalacağınız bir renge sahip olan bu ürünü kullandığınız birçok takı favorileriniz arasında yer alacaktır. Güvenle tercih edilen ve %100 müşteri memnuniyeti şeklinde tarafınıza iletilen bu kolye modellerini her yerde güvenle kullanabilirsiniz. Sipariş üzerine istediğiniz adet ve modellerde üretilerek adresinize kargoyla gönderilmektedir. Yeni eklenen ürünlerimizi incelemek için kategorimizi takip edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img

Son İçerikler